Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Kosmetický salon v Pardubicích, kde o Vás bude dokonale postaráno...

V SALONU CHRISTINE SI MŮŽETE DOPŘÁT TYTO SLUŽBY

Všechny služby

O salonu

Vítejte na stránkách kosmetického salonu Christine. Jmenuji se Marcela Synková a kosmetické služby pro Vás nabízím již od roku 2001. V klidném a příjemném prostředí salonu Christine v Pardubicích si můžete dopřát rozmanité kosmetické procedury, jakými jsou péče o pleť, chemický peeling či ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí. Pro hladkou a krásnou pokožku nabízím depilaci cukrovou pastou nebo vosky Lycon. 

V salonu pracuji s kvalitními kosmetickými produkty, které jsou ověřené a oblíbené pro své výsledky. Zajímám se o novinky ze světa kosmetiky i zdravého životního stylu a s potěšením Vám je přináším. Důležité je pro mě Vás poznat, vyslechnout Vaše přání a nabídnout tak péči přesně na míru. Vždy se snažím, abyste ze salonu odcházeli odpočatí, nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. Ráda Vás proto přivítám v salonu Christine a udělám maximum pro Vaši spokojenost.

Zjistit více


Kosmetika a produkty 

V kosmetickém salonu pracuji s ověřenými produkty těchto kosmetických značek, které současně můžete v salonu zakoupit. Ceny jednotlivých produktů Vám sdělím na vyžádání.

 

REZERVUJTE SI VÁŠ TERMÍN

+420 603 170 221

Synková Marcela
Dubinská 756
Pardubice 530 12

Po - Pá: 08:00 - 20:00
 

 

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.