Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

O salonu

kosmetický salon christine

Dopřejte si naprostý relax a profesionální péči, kterou si zasloužíte...

 

Jmenuji se Marcela Synková a kosmetice se věnuji od roku 2001. Mé původní povolání je zdravotní sestra na odd. ARO a dialýza. Při mateřské dovolené jsem absolvovala rekvalifikační kurz kosmetických služeb. Obě povolání mě velmi naplňují, proto jsem několik let současně vedla svůj kosmetický salon a zároveň pracovala jako zdravotní sestra na kožní ambulanci. V současnosti se již plně věnuji salonní kosmetické péči. V rámci sebevzdělávání se zajímám o novinky ze světa kosmetiky i zdravého životního stylu, které Vám ráda přinášímabsolvuji odborné semináře a dále se doškoluji

Základem zdravé pleti je pravidelná domácí péče. Vaše každodenní ošetření nemůžu nahradit, avšak salonní kosmetické cílené procedury jsou velmi důležité. Ráda Vás ve svém salonu přivítám a propojím své služby s Vaší osobní péčí. V rámci prvního ošetření pleti je samozřejmostí konzultace a diagnostika typu pleti. Osobní přístup, vzájemná důvěra s klientem a akceptace jeho přání je pro mě prioritou.

 

Přijďte si odpočinout do klidného prostředí v naprostém soukromí mého salonu v Pardubicích. Při každé páté návštěvě Vás odměním malým dárkem za pravidelnou péči, kterou své pleti věnujete. 


 

Společně sestavíme ošetření šitá Vám na míru. Mohu Vám doporučit vhodné kosmetické přípravky a vysvětlit jejich správné použití. Nabízím základní ošetření zdravé pokožky i ošetření hraničních stavů, která vyžadují cílenou péči. Jen zdravá pokožka je krásná. V salonu si můžete dopřát kosmetické procedury, jakými jsou mezoterapiechemický peeling či ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí.

Nechejte se profesionálně nalíčit - nabízím běžné denní líčení, ale i líčení na svatbu, líčení na ples či jiné slavnostní líčení. Nedílnou součástí kosmetického ošetření je i relaxace, kterou si dopřejte při masáži. Hladké a krásné nohy po několik týdnů Vám zajistí depilace cukrovou pastou, hebké a omlazené ruce zase parafínový zábal rukou. Přejete si, aby Vaše řasy vypadaly delší a hustší? Vyzkoušejte trvalou na řasy

Věřím, že s kosmetickými službami budete maximálně spokojeni a budete odcházet s příjemným pocitem skvěle stráveného času. Rezervujte si Váš termín a nechejte o sebe pečovat. Krásnou a zdravou pleť můžete mít i Vy.

 


 

Diplomy a certifikáty

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.