Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Aktuality

Permanentní make-up

2. 4. 2018

Permanentní make-up je speciální kosmetická metoda dočasného líčení, při které se aplikuje barevný pigment do vrchní vrstvy pokožky.
Nejčastěji se tato metoda používá pro úpravu obočí, očních linek a kontur rtů, ale také pro korekci vzhledových vad. 

Permanentní make-up dojíždí provádět po předchozím objednání paní Irena Klempířová (6 let praxe v oboru, dříve zdravotní sestra). 

Ceník PM


- obočí 2500,-
- oční linky H+D 2500,-
- obočí + oční linky H+D 3500,-
- kontura rtů 2500,-
- kontura rtů + vyšrafování 3500,-&

Bližší informace podám osobně, telefonicky či přes e-mail. 

PLATINUM PROJASŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

17. 2. 2018

Uchovejte svou krásu rozjasňující anti-age péčí s Alissa Beauté. Platinum rozjasňující ošetření je určeno pro každou věkovou kategorii, pro pleť s otevřenými póry, mimickými vráskami, matnou strukturou a nevyrovnanou tonalitou. 

Kosmetický efekt na pleti:

- vyrovnaný tón pleti
- zářící pleť
- pleť hladká a obnovená
- vyhlazené vrásky
- stažené póry
- méně podráždění a zarudnutí
- hydratace a výživa

Vyzkoušejte intenzivní ošetření a podpořte jeho účinek kompletní domácí péčí.

OŠETŘENÍ ICON TIME - diego dalla palma

13. 2. 2018

Intenzivní anti-age péče vyvinuta k boji s vráskami a ztrátou tonality pleti. Obohacená o vzácné povzbuzující účinky stříbra, zlata a platiny.

Ať je biologický věk pleti jakýkoliv, ICON TIME™ má řešení, které vyhovuje každému stádiu našeho života.

V řadě ICON TIME™ obsahuje 51+3 HYALU COMPLEX™ zvýšené množství aminokyselin, které jsou součástí struktury kolagenu a elastinu, aby se stimulovala tvorba nových strukturálních složek pokožky.
 

 INOVATIVNÍ REVITALIZAČNÍ ANTI-AGE OŠETŘENÍ - VĚK 30+

První anti-age přípravky by měly být vyvinuty tak, aby předcházely stárnutí a chránily integritu a funkci pokožky.  Měly by aktivně bojovat proti procesům jako jsou např. oxidační procesy způsobené volnými radikály či mikro-zánětlivé procesy, které mění rovnováhu buněk a strukturu pokožky, což vede ke stárnutí, změnám metabolismu a v komunikaci buněk.

ENERGIE KOVU: STŘÍBRO

Pro ochranu mladistvosti pleti, je systém Anti-InflammAging posílen stříbrným mikro-práškem, který bojuje s podrážením a chrání sílu a funkci epidermální bariéry a zanechává pleť hydratovanou a jemnou.


VYPLŇUJÍCÍ ANTI-AGE PÉČE - VĚK 40+

Pokud se na pleti již objevují vrásky, potřebujete korekční ošetření zaměřené na ochranu podpěrné struktury pokožky (jenž se skládá převážně z kolagenu a elastických vláken), které obsahují aktivní látky stimulující novou tvorbu kolagenu a elastinu a které jim pomáhají správně se pohybovat v prostoru a chránit je před jejich vytvrzením - způsobeným přebytečným cukrem v naší stravě – a před škodlivými účinky volných radikálů.

Chrání nosnou strukturu pleti a opravuje známky stárnutí jejich „vyplněním“

Účinně bojuje s vráskami a ztrátou tonusu.
 

ENERGIE KOVU: ZLATO

Účinek biomimetických peptidů je obohacen o GOLDEN Collagenine, neocenitelný povzbuzující komplex obsahující koloidní zlato, které stimuluje tvorbu nového kolagenu pro pružnější pleť, větší tonalitu a zmírnění vrásek.


OBNOVUJÍCÍ ANTI-AGE PÉČE - VĚK 50+

Regeneruje unavenou pleť a bojuje proti zpomalení normálních metabolických funkcí pokožky a její schopnosti obnovit se. Vhodné pro ženy během nebo před menopauzou, které trpí suchou kůží a ztrátou její elasticity.

Pokud je vám více než 50 let, přirozeně se vám snižuje obnova a regenerace pleťové tkáně. Pokožka se stává tenčí a ztrácí svůj tón a jas. Nedostatek hormonů tento proces urychluje a oslabuje lipidovou bariéru, která chrání pokožku.

ENERGIE KOVU: PLATINA

Činnost komplexu AGE DELAY je obohacena komplexem PLATINUM SKIN-Matrix, neocenitelným peptidovým komplexem obsahující koloidní platinu, který je doporučován zejména pro stárnoucí pleť. Vylepšuje rovnováhu buněčné komunikace a chrání extracelulární matrix dermisu pro pevnou, vyplněnou a mlaději vypadající pleť.

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.