Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Kosmetické přípravky

PRACUJI S TĚMITO OSVĚDČENÝMI KOSMETICKÝMI PŘÍPRAVKY
 

Přípravky těchto značek lze na objednání zakoupit v salonu. Ceny jednotlivých kosmetických přípravků Vám budou sděleny na požádání - ceny se během roku mění a probíhají různé akce na produkty, a tak Vám cenu ráda ověřím. 
 

ALISSA BEAUTÉ


 

Italská kosmetická značka ALISSA BEAUTÉ nabízí profesionální kosmetické produkty, které vznikly ve výzkumných laboratořích na základě těch nejmodernějších vědecko-technických výzkumů v oblasti pleťové a tělové kosmetiky. Alissa Beauté používá aktivní látky získávané čistě z přírodních zdrojů - rostlinné extrakty, výtažky z ovoce a květin, aktivní látky z moře. Všechny produkty jsou bez chemické konzervace, minerálních olejů a barviv. Nabízí několik linií pro potřeby různých typů pleti. Každá linie obsahuje produkty k profesionální a domácí péči. Kromě jednotlivých řad vytvořila Alissa Beauté systém vysoce účinných a výjimečně kvalitních koncentrovaných sér, která umožňují individuální přístup a sestavení ošetření přímo “na míru” každého klienta.

KOSMETICKÁ PÉČE ALISSA BEAUTÉ JE URČENA TĚM, KTEŘÍ TO S KRÁSOU A HARMONIÍ MYSLÍ VÁŽNĚ.

DIEGO DALLA PALMA


 

Italská kosmetická značka, která vznikla v 60.letech ze spojení výzkumu, vývoje a zkušeností z oblasti dermokosmetiky a estetiky. Má vlastní laboratoře, které neustále přicházejí s novými nápady, novými kompozicemi a návrhy formulí tak, aby bylo dosaženo toho nejlepšího výsledku.
Kosmetické produkty této značky jsou bez parabenů, parafínu, minerálních olejů nebo dalších látek, které by mohly narušit čistotu přípravků a způsobit podráždění pokožky.
Obsahují aktivní látky té nejvyšší kvality, vybírány jsou především čisté, lehké a bez obsahu rozpouštědel. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.
Vrásky, dehydratace a změny citlivé nebo mastné pleti jsou jen povrchovou odpovědí. Příčina nemoci pleti je však uvnitř, na biologické úrovni: můžou za to buňky a ztráta jejich harmonie. Toxikované buňky se sníženým metabolismem a vitalitou nejsou schopny vzájemné komunikace a práce v harmonii mezi epidermis a dermis. Proto je cílem kosmetiky diego dalla palma buněčná detoxikace, regulace buněčného metabolismu, harmonický dialog a stimulace vitality a buněčné životnosti.
Kosmetiku diego dalla palma v současné době používají ty nejvyhlášenější salony a estetická centra ve více než 50 zemích světa.

SYN CARE


 

Dermo a Bio kosmetická značka Syn Care je dotykem medicíny v kosmetické péči. Nabízí 95 % výrobků bez parfému a je první českou dermokosmetikou. Přípravky s označením Bio neobsahují kosmetické konzervační látky, stabilitu zajišťují směsi éterických silic. Další přípravky jsou konzervovány povolenými konzervačními látkami. Dermokosmetické přípravky jsou vyvíjeny s respektem ke všem funkcím kůže. V první řadě jde o zdraví pokožky a hlavním úkolem kosmetického ošetření je navrátit, udržet nebo rozvinout fyziologické funkce kůže, zejména schopnost udržet hydrataci, regulaci tvorby mazu a funkci plnohodnotné imunitní bariéry. Kosmetika Syn Care nabízí profesionální i domácí produkty pro všechny typy pleti a především péči o hraniční stavy pleti i vlasů (stav kůže na hranici mezi normou a onemocněním). 
 

REVITALASH®


 

RevitaLash® je špičková kosmetika z USA, která nabízí jedinečnou kolekci pečujících a vyživujících kondicionérů na řasy, obočí a vlasyTop produktem této značky je jednoznačně sérum na řasy RevitaLash® ADVANCED představující v současnosti nejvyvinutější technologii v péči o řasy. Unikátní patentové složení, které se skládá ze speciální směsi peptidů a rostlinných výtažků, pečuje o řasy s maximálním účinkem a dodává jim až dvojnásobnou délku během pár týdnů. Sérum díky svým jedinečným výsledkům a prokazatelné účinnosti získává prestižní ocenění po celém světě. Je oblíbenou značkou mnoha hollywoodských hvězd.

BEAUTIFUL BROWS


Beautiful Brows je revoluční systém z Anglie, se kterým vytvoříte dokonale krásné obočí během několika vteřin i v pohodlí domova. Mít dokonalé obočí, barvu i tvar nebylo nikdy snazší. Domácí sady přináší řešení pro ženu každého věku, s obočím řídkým, tenkým, krátkým i hustším, ale i pro ženy bez chloupků. V nabídce je 5 různých barevných odstínů semi-permanentního pudru = vodě, otěru, potu odolného, 24hod. bez nutnosti úprav. Beautiful Brows můžete v salonu zdarma vyzkoušet i zakoupit. Poradím Vám s výběrem správného odstínu a vhodné šablony.

KOMPLETNÍ SADA NA OBOČÍ OBSAHUJE:

  • příslušný minerální pigment na obočí, který se přizpůsobí každému typu, barvě vlasů, očí, pleti
  • 6 typů šablon pro vytvoření dokonalého tvaru (dodá obličeji výraz)
  • štetec z přírodních vláken na aplikaci barvy
  • rozjasňovač pro projasnění a zvýraznění tvaru (nanáší se pod i lehce nad obočí pomocí malého štětečku, který je také součástí sady)
  • pinzeta z vysoce kvalitní nerezavějící oceli
  • zrcátko
  • sada je znovudoplnitelná všemi produkty
     

Fab Brows - praktické balení bez rozjasňovače a pinzety, které se vejde do každé kosmetické taštičky na Vašich cestách . 

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.