Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Diego Dalla Palma

DIEGO DALLA PALMA

Profesionální značka diego dalla palma je dokonalým spojením vědeckého výzkumu a typického italského glamour. Tato kosmetika, která pochází z těch nejlepších výzkumných laboratoří, obsahuje jen suroviny té nejvyšší kvality a čistoty. Ingredience jsou pečlivě vybírané a testované pro všechny linie. Neobsahuje žádné parabeny, parafíny, minerální oleje a další škodlivé látky. Kosmetika diego dalla palma se používá v estetických centrech, lázních a salonech krásy. Je sázkou na jistotu dlouhotrvající krásy.

 

CLEANSING - ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ

Cleansing ošetření je linie pro hloubkové čištění pleti, která přináší detoxikaci a vitalitu. Vady na kráse způsobují toxiny, které pronikají hluboko do pleťových buněk, kde se hromadí a snižují tak buněčnou aktivitu i vitalitu pleti a blokují příjem prospěšných aktivních látek při kosmetickém ošetření.

Hlavní účinnou látkou je CELL DETOXIUM s 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, která podporuje detoxikaci a buněčnou výměnu pro čistou a vyváženou pleť připravenou k regeneraci a bio-revitalizaci. Cleansing ošetření aktivuje detoxikační systém pleťových buněk a stimuluje regenerační proces. Pro pleť, která září, je vyživená a může volně dýchat.

 

MOISTURISING

Ošetření pro suchou a dehydratovanou pleť, které je schopno aktivovat produkci hydragenů, a tak obnovit a osvěžit zdraví pokožky. Pomáhá ukotvit epidermální buňky a ovlivnit produkci aquaporinu, díky čemuž je kůže lépe hydratovaná. Výrobky řady Moisturising účinně bojují proti výskytu známek stárnutí a photoagingu pleti. Aktivační formule 51 + 3 HYALU COMPLEX (tm) obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy zabraňující ztrátě vody a hydra-gen komplex, který byl vyvinut pro zlepšení buněčné komunikace.SOOTHING

Pro pleť vysoce citlivou či trpící kuperózou je série kosmetiky nazvaná Soothing. Ošetření a přípravky bojují proti známkám únavy, projevům stárnutí, pokožku hydratují a vyživují bez známek zarudnutí 

u hyper-reaktivního typu pleti díky obsaženým neuropeptidům. Redukují podráždění a bolestivost kůže vůči vnějším vlivům. Podporují přirozený tonus a elasticitu. Kosmetická řada efektivně využívá vitamin E, F a ceramidy i formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, která obsahuje kyselinu hyaluronovou.

 

PURIFYING

 

Ošetření a produkty pro mastnou a aknózní pleť. Přípravky linie Purifying redukují nedokonalosti pleti a zbavují pokožku obličeje kožních problémů. Lesklá T-zóna, rozšířené a zanesené póry, zánětlivé pupínky i nejednotná struktura budou minulostí díky formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX (tm) a bakuchiol ACN komplex, které napomáhají zmírnění produkce kožního mazu, pleť chrání a regenerují, zbavují ji jizviček po akné i jiných nedokonalostí. Produkty pomáhají pečovat o problematickou pleť vystavenou stresu, hormonálním změnám i negativním vnějším vlivům.
 

 

 

PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI

Ošetření pleti sublime

Vady na kráse: touha po krásném vzhledu nás nutí zlepšovat náš vzhled, zakrývat nedostatky, začervenání, rozšířené 

póry a hluboké vrásky. Pro dosažení zářivého vzhledu zašedlé pleti se často uchylujeme s nadměrnému užívání make-upu. Kolikrát jste si při odchodu z domova řekla, že byste chtěla odcházet se svěží a vitální pletí bez potřeby 

 

zakrývat nedostatky nadměrným použitím make-upu?
Je vědecky dokázáno, že krása a vzhled pleti závisí na: 
- povrchu pleti, jemnosti a sjednocenosti pleti
- kvalitě a produkci pigmentů

Řešení: OŠETŘENÍ PLETI SUBLIME vrásky – póry – pleť je řešení, které přináší diego dalla palma pro dosažení pleti snů: vrásky, póry, začervenání a jiné vady jsou okamžitě méně viditelné, den po dni je pleť jemnější a zářivější, póry zmenšené a pleť sjednocená.

Zlepšete stav vaší pleti okamžitě, den po dni, a objevte přirozenou opravdovou krásu!

Ideální v období změn, samostatně nebo po sérii tří ošetření pro silnější a regenerovanou pleť. Vhodné pro všechny typy pleti vyjma velmi suché pleti, s tendencí k loupání a šupinatění a hypersensitivní pleti. Vhodné rovněž pro muže.

Silné stránky našeho ošetření: Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

Ošetření SUBLIME vrásky – póry – pleť je obohaceno LPA PERFECTION KOMPLEXEM s multiúrovňovým účinkem pro dokonalou pleť: pomáhá zjemnit povrch pleti, zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti. Pleť je okamžitě rozzářená a mladší. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti a posiluje ji do hloubky. Reguluje produkci pigmentů, vyhlazuje a normalizuje texturu pleti. Pro stále krásnější pleť. Dokonalou pleť.


 

Perfection
pleť se speciálními potřebami

Vady na kráse: jak je známo, volné radikály jsou jedna z hlavních příčin stárnutí. Jejich počet se s věkem navyšuje díky postupně ochabující přirozené antioxidační ochraně. Pleť je vystavena vnějším vlivům (slunce, kouř, znečištění, zima, vítr, změny teplot). Tyto vlivy poškozují pleťové buňky a dochází k urychlení degenerace buněčné membrány, stejně tak i ochranných lipidů a kolagenových a elastinových vláken.


Řešení: antioxidační ošetření ve 3 fázích: ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek, speciálně formulováno pro pleť se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami. Spočívá ve třech vysoce koncentrovaných a doplňujících se fázích pro dosažení největší efektivity: pleť je po ošetření odolnější, pevnější, osvěžená a hladší. Pro svěží a oživenou tvář.

Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

 

 

ECHINACEA

Nová linie Echinacea od značky diego dalla palma reaguje na nutnost revitalizovat a ošetřit pleť po zimním období. Přípravky poskytují hloubkovou výživu a zlepšují funkčnost buněk, podporují okysličení a obnovu pleti.
Tato řada je bohatá na aktivní látky jako jsou echinacea, okysličující komplex (výtažek z lichořeřišnice zahradní), olej z černého kmínu, olej z granátového jablka. Použité aktivní látky jsou 100% přírodní a organické.

 

Máte zájem o ošetření pleti? Rezervujte si Váš termín.

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.