Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Masáže


masáže pro dokonalý relaxační zážitek

Vynikajícím relaxačním zážitkem je zajisté masáž. Dopřejte si ji i Vy - masáž je vhodná nejen pro ženy, ale i pro muže. Zapomeňte na starosti a užívejte si pocit naprostého uvolnění při masáži obličeje, dekoltu, krku či očního okolí.

 

MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU

Při klasické masáži obličeje se využívá nejrůznějších postupů a tahů, například hlazení, kroužení, vibrace atd. Tím docílíme zlepšení prokrvení celé tkáně a zvýšení odplavení toxických látek z pokožky. Pomocí různých technik se výrazně potlačuje proces stárnutí, tonizují a ozdravují se obličejové svaly, umožňuje se důkladné okysličení a výživa tkáně. Masáž přináší velmi příjemný relaxační zážitek ženám i mužům.

Délka masáže: 30 min.

 


INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen. Prospěšná je díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto místech napětí, které se neustále hromadí a zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.

Masáž pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, při nespavosti, zlepšuje cirkulaci krve ve ztuhlých svalech, obnovuje kloubní pohyblivost krku a ramen a uvolňuje svalstvo vlasové pokožky hlavy. Odstraňuje toxické látky z tkání, zmírňuje oční napětí, zlepšuje koncentraci a jasnější myšlení. Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, Indická masáž hlavy se označuje jako masáž dobré nálady.

Délka masáže: 40 min.
 

MASÁŽ OBLIČEJE, KRKU A DEKOLTU LÁVOVÝMI KAMENY

Jako novinku Vám v salonu nabízím masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny, což je velice příjemná relaxační metoda. Výborný účinek této masáže spočívá v dokonalém uvolnění svalstva v oblasti tváře, krku a dekoltu díky teplu lávových kamenů a působení na nervová zakončení. Lávové kameny, kterými provádím masáž, pochází z Havaje a mají své specifické vlastnosti. Tepelná energie z kamenů rozproudí krev a působí do hloubky. Tím dokáže pomoci uvolnit i hluboké svaly obličeje.

Tato masáž má také detoxikační účinky, uvolňuje z podkoží a ztuhlých svalů obličeje odpadní látky a toxiny, které se podílejí na procesu stárnutí a tvorbě vrásek. Podporuje vypnutí pokožky a zlepšuje její elasticitu. Pleť se tak dobře regeneruje a působí svěžím mladistvým dojmem. Pozitivní vliv má masáž při bolestech hlavy a únavě. Napomáhá k celkové relaxaci organismu, povzbuzuje lymfatický systém.

Po masáži doporučujeme odpočinek, vyvarovat se fyzické námaze, zvýšit pitný režim.

Účinky:
 • úleva od napětí a stresu
 • absolutní uvolnění obličeje a tím celkové působení na psychiku
 • pomoc při chronických bolestech hlavy a únavě
 • prokrvení pokožky masírované oblasti
 • regenerace a zlepšení kvality pleti
 • pomáhá odvádět toxiny z podkoží
 • odreagování od každodenních starostí
Kontraindikace:
 • akutní bolest hlavy
 • jakékoliv akutně probíhající onemocnění
 • vysoký krevní tlak, vysoký oční tlak
 • přecitlivělost na teplo
 • velmi citlivá pokožka, rozšířené žilky na obličeji
 • kožní nemoci
Délka masáže: 40 min.

 

MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ

Okolí očí je jednou z nejcitlivějších oblastí pokožky. Kůže je třikrát slabší než jinde na obličeji, obsahuje menší zásobu kolagenu, elastinu, tuku a je tedy sušší. Je velmi zatěžovaná, i sebemenší pohyb tváře uvede do činnosti svaly kolem očí. Tyto elementy způsobují rychlejší stárnutí očního okolí než jiných partií pleti. Správná péče představuje dokonalé a šetrné odlíčení očí a pravidelné používání speciálních přípravků na oční okolí.

V boji proti stárnutí pleti velmi účinně pomáhá masáž. Mikromasáž očního okolí je nejen velmi příjemná, ale pomáhá oddálit proces stárnutí (hlavně tvorby tzv. kohoutích stop). Zabraňuje tvorbě váčků a kruhů pod očima, působí proti únavě očí a zlepšuje průchodnost dutin. Také se snižuje nitrooční tlak a tím se zlepšuje zrak. Pokožka v okolí očí je po masáži prokrvená, vypnutá a hladká. Posiluje padající obočí. Masáž je vhodná pro muže i ženy.

Mikromasáž si můžete dopřát samostatně nebo v rámci celkového kosmetického ošetření, ideálně v kombinaci s cíleným ošetřením očního okolí Lift Age.

Délka masáže: 10 - 20 min.

             

 

Máte zájem o masáž či mikromasáž? Rezervujte si Váš termín.

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.