Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Doplňkové produkty

 

Přípravky této značky si můžete objednat a zakoupit v salonu. Ceny jednotlivých produktů Vám sdělím na vyžádání - ceny se během roku mohou měnit a zároveň probíhají různé akce, a tak Vám ji ráda ověřím. 
 

GEHWOL


 
Bylinná kosmetika pro Vaše nohy. Všechny výrobky Gehwol jsou dermatologicky testovány a obsahují přírodní látky. Zmírňují podráždění, osvěžují a povzbuzují pokožku Vašich nohou. Kosmetika Gehwol nabízí krémy, spreje nebo koupele se širokospektrálním řešením všech problémů nohou. Působí proti zápachu, plísním, pocení, pálení, bolestem a únavě. Prohřívají studené nohy, ošetřují popraskanou pokožku, pomáhají při pocitu těžkých nohou. Produkty Gehwol je možno v salonu zakoupit, některé po předchozím objednání.

FRAMESI


 
Framesi je jedna z pěti nejsilnějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě. Mezi hodnoty, které tato italská značka již přes 70 let ctí, patří kreativita, kvalita a styl. Obzvlášť silnou pozici Framesi zastává ve vývoji a výrobě vlasových barev a produktů pro profesionální užití v kadeřnických salonech. Kromě toho nabízí širokou řadu výrobků pro regeneraci, ošetření a mytí vlasů a také pro jejich styling.

 

 

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.