Rezervujte si Váš termín:
+420 603 170 221

Líčení

 

Profesionální make-up podtrhne vaši přirozenou krásu

Výjimečné příležitosti a nejen ty si žádají upravený a bezchybný vzhled, kterého docílíte profesionálním make-upem.  Nabízím profesionální líčení na svatby, líčení na ples, jiné slavnostní události či běžné denní líčení. Pracuji s dekorativními kosmetickými značkami StageLine a Sleek.

Některé ženy mají o líčení mylné informace, setkávám se s názory, že make-up pleti škodí, ucpává póry, působí jako maska. Dáváte-li přednost přirozenému vzhledu a nelíčíte se, můžete působit nevýrazně či neupraveně. Přirozená však můžete zůstat i v případě, že budete vkusně nalíčená, není potřeba na sobě mít vrstvy make-upu a barev. Líčením pleť nejen upravujeme, ale také chráníme před vnějšími vlivy.
 

Jaké líčení nabízím?

  • denní líčení
  • večerní, slavnostní líčení
  • svatební líčení

 

OSOBNÍ KURZ LÍČENÍ

V kurzu Vám poradím, jak správně pečovat o svou pleť, jak postupovat při líčení a korekci Vašeho typu obličeje. Pokud budete vědět, jaký používat make-up a líčidla, jak zakrýt drobné nedokonalosti a naopak zvýraznit to krásné na Vás, pak budete působit přirozeným a upraveným dojmem. Na kurz si můžete přinést svoji kosmetickou taštičku a společně vybereme vhodná či nevhodná líčidla. Dekorativní kosmetiku je možné v salonu i zakoupit.

Délka kurzu: cca 60 min.

 

OSOBNÍ KURZ S NÁCVIKEM

Kurz líčení s nácvikem zahrnuje veškeré poradenství výše zmíněné, ale líčení si krok za krokem sama na sobě vyzkoušíte.

Délka kurzu: cca 120 min.

 

 

Máte zájem o líčení nebo osobní kurz líčení? Rezervujte si Váš termín.

Copyright © 2015 - Kosmetický salon Christine - všechna práva vyhrazena.
Webové stránky vytvořila JIROUT REKLAMNÍ AGENTURA.